Google yerel işletme sonuçları

Google yerel işletme sonuçları hakkında başta google yardım formu olmak üzere bir çok yerde aynı soru soruluyor bende buraya haritamı nasıl eklerim tabi bu harita normal yer belirleme gibi olmuyor, mesela şuan lastik yazıp yerek işletme sonuçlarına baktığınızda ordaki sayfalardan bazılarının tıklandığında direk kendi sitelerine gittiğini görüyorsunuz.

Bu sonuçlar şuan googlenin otomatik olarak yerleştirdiği sonuçlardır, bu şekilde sitenizi kayıt etmek için google map kayıt sayfasını ziyaret edebilirsiniz ama henüz Türkiye için kayıt kapalı tüm ülkelerede açık değil.

Normal harita ekleyen kişiler var işletmelerini 10,20 farklı yer göstererek kayıt edip yerel işletme sonuçlarını çöplüğe çevirdiler tabi bu normal google nin otomatik eklediği şekilde olmuyor ve yükselemiyorsunuz. Haksızlık oluyor diyeceksiniz evet doğru, ilk 5 sayfada olmayanlar bu sonuçlarda ilk 10 da gözüküyorlar inşallah en yakın zamanda Türkiye için kayıtlar başlarda Türkçe kelimelerde gerçekten ziyaretçi için yararlı sayfalar yerel işletme sonuçlarında ilk on sırada gözükürler.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !